info@doubleshot.co.il להזמנות ומידע נוסף חייגו עכשיו - 08-6432780
 

לתפוס את הרגע - לא כל אחד יכול

צילום אירועים

הנושא של צילום אירועים הוא אחד מתחומי האמנות, אשר עברו את השינוי הגדול ביותר בעת המודרנית. כניסתם של אמצעי טכנולוגיה חדשים, טכניקות, מיומנויות, והאופן בו אנשים עושים במצלמה ככל העולה על רוחם, שמים את תחום הצילום במרכז החוויה האישית. אם בעבר צילום היה שמור רק לאנשי מקצוע בודדים, אשר ברשותם הייתה מצלמה, הרי שכיום כמעט כל אחד מאיתנו מסתובב עם מצלמה איכותית בכל רגע נתון. צילום הפך מכלי, שהשיקולים המלווים שימוש בו הם אמנותיים ויצירתיים, לרוב על פי הזמנה מראש, לדרך להעברת אינפורמציה מאחד לשני בכל רחבי העולם. בין אם זה בגלל הפן הטכנולוגי, או אולי דווקא בגלל הצורך, שהביא את הנושא של צילום למה שהוא היום - אין ספק כי השינוי הוא של מאה שמונים מעלות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, צילום איכותי אינו יכול להיעשות על ידי כל אחד שיש לו מצלמה.
הפריים שעושה את ההבדל

מומחים לצילום יודעים להצביע על הנושא של "הרגע המכריע", כנקודה אשר מבדילה את התחום משאר סוגי האמנות: מדובר למעשה על הרגע או הפריים במונחים מקצועיים, ש"תופס" את כל הסיפור. כמו שבכל סרט יש סצנה, שתפקידה לקשר בין מה שקרה למה שיקרה ובין כל הדמויות, כך גם בתחום של צילום. אותו רגע מכריע, הוא למעשה האופן בו תופס הצלם את מה שהוא רואה מולו. תפקידו של הרגע המכריע הוא לשלב בין מה שקורה, למה שקרה, ומה שיקרה בצורה הטובה ביותר – ולהנציח אותם בתמונה. מיומנות שכזו נרכשת רק לאחר הרבה שעות של צילומים. רגע מכריע, אשר נתפס בצורה הנכונה, הופך את אותו צילום לשלם שגדול מסך חלקיו.לתפוס את הרגע - לא כל אחד יכול

מלבד העובדה שצלם, שאינו מקצועי לא יוכל להוציא מאותו צילום, מה שיעשה עמו מומחה, ישנו עניין השירות למצולמים. כידוע, צילום נשאר לנצח, וברוב המקרים הוא העדות היחידה למה שקרה ברגעים המצולמים. צילום שאינו מקצועי, או צילום שמפספס את הרגע המכריע, עושה שירות רע גם למצולמים וגם לסיטואציה. נוכחותו של צלם, אשר יודע היטב לזהות את אותו רגע, אינה באה לידי ביטוי רק בפן הטכני. צילום איכותי הוא לא הדרך בה לוחצים על המצלמה, אלא הדרך בה יוצר הצלם חזון משל עצמו, אשר משרת את כל הצדדים הנוגעים בדבר. הדרך לרכוש את המיומנות הזו ארוכה, והיא כרוכה בשעות רבות של אימונים ושיפורים. בנוסף, רק לאחר שעות צילום רבות, ניתן להגיע למצב, בו יודעים להשתמש ברגע המכריע הזה בצורה הנכונה, וזו כידוע פריבילגיה השמורה רק לצלמים מקצוענים. עם כל הרצון והאהבה של חובבנים לתחום הצילום, אין דרך להחליף ניסיון רב שנים. יש רגעים שמחייבים צלם מקצועי!

דאבל שוט בקטנה

תמונה אחת שווה אלף מילים

זה המשפט המנחה אותנו ועל פיו אנחנו עובדים
את דאבל שוט הקמנו, שני חברים צעירים מאיזור מודיעין
כאשר על כתפינו נסיון של שנים בצילום אירועים
מייד בפתיחה שמנו לעצמנו מטרה ברורה לפנינו
היא כמובן להעביר את אלפי המילים במהלך האירוע
לתוך אלבום תמונות המספר את האירוע מנקודת מבטנו
בעזרת הציוד המתקדם ביותר נשמח להגיע לשמחתכם
ובצירוף חיוך נעניק לכם את השירות האדיב ביותר

מאחלים לכם, רק בשמחות, דאבל שוט.

דאבל שוט


דאבל שוט - צילום אירועים
מודיעין מכבים רעות

דניס: 052-4232683

הדר: 054-4852970

info@doubleshot.com